2
Yes
None
1
1000000
Denumire...
/ro/reduceri/
Thumbnail
Sortate în funcţie de:
Acumulator hidraulic volum 15 litri
990 euro + tva

Acumulator hidraulic produs de Epe Italiana, volum de ulei de 15 litri si o presiune maxima de lucru de 360 bar.

Produsul este in stoc- o bucata.

Compresor actionat hidraulic
la cerere

COMPRESOR actionat Hidraulic
– Rezervor de aer: 50l cu manometru presiune, supapa de presiune si aerisitor;
– Debit Max. aer: 14 m3/h la 7 bar;
– Presiune Max. air : 10 bar;
– Supapa de siguranta pe tanc calibrata la: 11bar
– Debit de ulei necesar : 13 la 60 lpm;
– Presiunea de ulei necesara: 210 bar
– Racorduri : 3/8″ BSP (P),  1/2″ BSP (T), 1/4″ BSP (drenaj);
– Se livreaza cu furtunuri alimentare si un set de adaptori.

Versiunea de baza are un tanc de 50 litri. 

Distribuitor actionat electric cu o sectiune si 3 pozitii
170 euro + tva

Distribuitor hidraulic actionat cu bobine electrice la 12/ 24 Vcc, ideal pentru implementarea in sisteme noi sau pentru modernizarea sistemelor existente.

Distribuitor hidraulic actionat mecanic
115 euro + tva

Distribuitorul hidraulic directional cu 3 pozitii actionat mecanic dirijeaza debitul intre pompa si consumator.
Acest model are supapa de presiune reglabila integrata.

Distribuitor hidraulic Atos 4/3, DN6
115 Euro+tva

Distribuitor hidraulic ATOS, 4/3, DN 6, 24 Vdc, 5, cod DHI 0718 23.

 

Distribuitor hidraulic pentru crapator de lemne
167 euro+tva

Distribuitor hidraulic cu maneta pentru instalatii de crapat lemne, actionate de cilindri cu dublu efect.
Debit maxim 80 l/ min.

Presiune maxima de lucru: 250 bar.

Detenta reglabila la presiuni intre 70-140 bar.

 

Divizor de debit
449 Euro+tva

Divizoare de debit grupa 0, 1, 2 – fara supapa.

Imparte debitul de intrare in 2, 4, 6 pana la 8 debite egale.

Debitul minim de intrare variaza intre 1-11 l/ min iar debitul maxim intre 6-41 l/min, in functie de marimea angrenajelor interioare.

Mai multe detalii aici Divizor debit_1

Generator hidraulic de curent

Generator hidraulic de energie electrica. Se cupleaza la o pompa hidraulica si este capabil sa genereze o putere de 7 kVA.

Firma producatoare a acestui aparat este Fluitronics Germania.

Pentru cotatie de pret contactati-ne aici.

Hidromotor OMS 565
670 euro + tva

Hidromotor orbital cu o supapa integrata in axul de iesire.

Debit per rotatie: 564.9 cmc;

Debit maxim: 75 l/ min;

Viteza maxima: 130 rot/ min;

Presiune: 80 bar normala, 90 bar maxima.

Hidromotor orbital OMP200
245 euro + tva

Hidromotor de turatie joasa OMP200 de la M+S Hydraulics, pentru instalatii de foraj, statii betoane, sararite si alte utilaje. Disponibil si in alte configuratii, variante de debit, etc..Motoare orbitale OMP

Hidromotor orbital OMP40
195 euro + tva

Hidromotor de turatie joasa OMP40 pentru instalatii de foraj, statii betoane, sararite si alte utilaje. Disponibil si in alte configuratii, variante de debit, etc..

 

Motoare orbitale OMP

Hidromotor orbital OMPQ50
305 euro + tva

Hidromotor de turatie joasa OMPQ50 de la M+S Hydraulics, pentru instalatii de foraj, statii betoane, sararite si alte utilaje. Disponibil si in alte configuratii, variante de debit, etc..

Flansa de prindere patrata cu patru gauri, ax cilindric diam. 25 mm.

Kit despicator lemne 10 tf
799 euro+tva

Kit pentru spargator de lemne cuprinzand componentele de actionare hidraulica, respectiv:

  • Cilindru hidraulic cu dublu efect si flansa de prindere, cursa 1050 mm, forta de apasare 10 tone;
  • Distribuitor hidraulic actionat manual cu 3 pozitii;
  • Grup moto-pompa de puteri si debite variabile pentru posibilitatea alegerii timpului de crapare si realizare a   unei curse complete.

Kit incarcare acumulatori hidraulici
389 euro+tva

Kit utilizat pentru incarcarea acumulatorilor cu gaz precum si pentru verificarea presiunii si ajustarea acesteia.

Pentru realizarea incarcarii acumulatorilor, butelia de incarcare trebuie sa aiba o presiune mai mare decat presiunea ce trebuie sa fie incarcata in acumulatori.

Kitul standard cuprinde:
– Supapa de incarcare cu inelul de etansare la supapa acumulatorului, manometru presiune, supapa de sens;
– Furtun de presiune inalta complet cu conexiuni;
– Set de garnituri de schimb;
– Carcasa transport;
– Adaptor pentru conexiunea la butelia de azot.
Important:  Se va specifica conexiunea la acumulator (Standard 5/8″ UNF, 7/8″ UNF, 1/4″BSP).

Manometru cu glicerina, atac radial 0-160 bar
23 Euro + tva

Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-160 bar, 0-2300 psi.

Conexiune G1/4”.

Diametru 63 mm.

Manometru cu glicerina, atac radial 0-250 bar
23 Euro + tva

Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-250 bar, 0-3500 psi.

Conexiune G1/4”.

Diametru 63 mm.

Manometru cu glicerina, atac radial 0-250 bar, diam. 100mm
42 Euro + tva

Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-250 bar, 0-3500 psi, cl. 1,6.

Conexiune G1/2”.

Diametru 100 mm.

Manometru cu glicerina, atac radial 0-315 bar
23 Euro + tva

Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-315 bar, 0-4500 psi.

Conexiune G1/4”.

Diametru 63 mm.

Minicentralina hidraulica (grup hidraulic)
675 euro + tva

Grup hidraulic de actionare pentru aplicatii diferite.
Caracteristici principale:
– Motor electric curent continuu, P=~2 KW;
– pompa hidraulica;
– Rezervor ulei hidraulic;
– Distribuitor actionat electric pentru comanda pozitiei

Modul de baza PVG 32 157B6200
296 euro + tva

Modul de baza cu compensare de presiune G1/2 Sauer Danfoss 157B6200 PVB

Motor hidraulic Sauer SMF 23/K
1199 euro + tva

Hidromotor Sauer SMF 23/K, ax cu 21 caneluri, SAE 5000PSI. Produs NOU.20171114_110549 20171114_110543 20171114_110500

Pompa hidraulica cu pistoane si corp inclinat
644 euro + tva

Pompa cu pistoane axiale si corp inclinat, prindere de tip “ISO”, debit 45 cmc/rot. Produsul se afla in stoc, garantia acordata este de 12 luni.

Pompa hidraulica dubla
232 euro + tva

Pompa hidraulica dubla, 43+5 cc, pentru diferite aplicatii.

Pompa hidraulica Dynamatic C114L05696
265 Euro+tva

Pompa hidraulica cu roti dintate noua pentru tractor CASE IH 3085.

Produs de Dynamatic Limited UK.

 

Pompa hidraulica manuala
110 Euro+tva

Pompa hidraulica actionata manual cu levier, cu simplu sau dublu efect, debite de 15 sau 25 cmc/ cursa.

Produsul se livreaza cu rezervor de ulei metalic de 3 litri inclus in pret.

Pompa manuala cu rezervor de ulei

 

  • 1 bucata in stoc disponibila imediat
Prese pneumohidraulice
Presostat reglabil
97 euro + tva

Presostat reglabil intre 5-200 bar.

O rozeta reglabila permite ajustarea permanenta a presiunii de intrerupere a contactului electric.

Racitor ulei hidraulic pe baza de apa
395 euro + tva

Racitor de ulei hidraulic pe baza de apa.

Gama de dimensiuni permite debite de ulei de la minim 20 l/ min pana la 500 l/ min.

Este protejat extern cu o vopsea rezistenta la agenti corozivi si acizi.

RACITOARE DE ULEI HIDRAULIC PE BAZA DE APA GAMA STANDARD

Racitor ulei/aer aplicatii industriale 20-80lpm
539 Euro + tva

Racitor de ulei pe baza de aer pentru aplicatii industriale, tensiunea de alimentare a motorului electric fiind de 220 sau 380 Vca.

Debit intre 20-80 litri/ minut
Putere motor:  62-76 W.

Disponibil in varianta de 220 sau 380 Vca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Racitor ulei/aer 10-40 lpm
395 Euro + tva

Racitor de ulei pe baza de aer pentru aplicatii mobile, tensiunea de alimentare a motorului electric fiind de 12 sau 24 Vcc.

Debit intre 10-40 litri
Debit aer 400m3/h
Disponibil in varianta de 12 sau 24 V

Unitate mobila pentru filtrarea uleiului hidraulic

CARACTERISTICI TEHNICE

 Debit filtrare 25 lpm

 Putere 0,75 kw

 Viteza 1450 rpm

 Temperature operare -10; +40

 Tipuri de fluid filtrate – ulei hidraulic, ulei motor, diesel

 Tipuri de fluid care nu se pot filtra: benzina, lichide inflamabile, apa, solvent, hrana lichida

 Linie retur tub PVC 2.5m x 20mm, cu tub metallic de 0,5 m la capat

 Aspiratie – tub PVC spiralat 2mx20mm, complet cu sita filtrare metalica.

 240 V

 Hartie filtrare 10 microni

Distribuitor control aditional tractoare Fendt
499 Euro399 Euro

 

 

Acest dispozitiv suplimentar de comandă este un distribuitor de direcțional cu 5/4 cai,
care poate fi utilizat pentru acționarea manuală a cilindrilor și a motoarelor hidraulice.
Acest dispozitiv este un dispozitiv cu patru poziții și poate fi utilizat pentru a acționa
cilindri de ridicare cu dublu efect, precum și cilindri cu simplu efect.
Porturile de alimentare A și B  ale consumatorilor sunt etanșeizate prin sertar. Asta înseamnă, la o sarcină ridicată că se admite o scurgere foarte mică.

Porturile A și B pot fi găsite
pe partea superioară și inferioară a carcasei. Acest dispozitiv are detenție în poziția de ridicare.

O limitare automată a dispozitivelor de ridicare este integrată, în timp ce
în poziția de coborâre un dispozitiv de limitare nu este integrat.

Începând de la poziția de coborâre, următoarea poziție de comutare este o poziție flotantă, care nu va fi decuplată hidraulic. (În această poziție
porturile de alimentare A și B sunt conectate cu un flux de back-up)
poziția flotantă poate fi de asemenea schimbată ca poziție de coborâre,
fie pentru cilindri cu dublu efect , fie pentru cilindri cu simplu efect.

Acest dispozitiv este ușor comutabil de la acționarea unică la acționarea dublă și invers. Această comutare este posibilă și în timpul funcționării. Pârghia de operare este
inclusă.

Troliu forestier portabil
1699 Euro+tva

Kit cuprinzand troliu forestier portabil actionat de motor pe benzina, protectie si rucsac plastic pentru transport, scripete, 2 carabine de 25 kN, curea ancorare si 50 m franghie de 10 mm diametru.

 

 

 

 

Doar 1699 Euro, promotie valabila pana la 31.03.2018 !

 

 

 

Trusa cu manometru digital 0 - 600 bar
399 Euro+tva

Trusa cuprinzand:

Carcasa transport;

Manometru digital 0 – 600 bar cu cadran rectangular, conexiune la fluidul de lucru prin furtunul inclus in kit.

Acuratete: 0,3% vin valoarea finala.

Clasa de protectie: IP 65.

Fitinguri incluse: 1 x 1/4″ BSP si 1 x M10x100.

Reductii mama/ tata: 1 x 3/8″ BSP / 1/4″ BSP si 1 x 1/2″ BSP / 1/4″ BSP

Conexiunea la presiune: M16x200 cu capac filetat

Furtunul de testare: Lungime 200 cm cu adaptorul M16x200.

 

Trusa verificare presiune in sistemele hidraulice
185 euro + tva

Trusa pentru verificarea presiunii in instalatiile hidraulice contine urmatoarele:

  • 3x manometru analog scala dubla bar/psi, diametru 63mm 0-250; 0-400;0-600 bar
  • 3 x furtun  1500 mm racord mama – racord mama; 16X2
  • 1 x racord tata 1/4 NPT
  • 1 x racord tata M10X1
  • 1 x racord manometru 1/4 BSP
  • 1 x racord manometru MPR 1/4 BSP
  • 1 x racord 7/16 UNF
  • 1 MPR 1/4 cu racord
  • 1 x trusa cu dimensiunile 320x280x120 mm

Masa 2 kg.

Ulei hidraulic H46 - 200l
275 euro + tva

Ulei hidraulic H46 la butoi de  200litri – numai 1400lei+tva

Distribuitor tractor Fendt Farmer 306
949 Euro799 Euro

DISTRIBUITOR/ VALVA 139700730222, 69/7611-1, 03400109, 04344952

 

Componentă utilizată în sistemul hidraulic al tractoarelor:

Fendt
Tractor
Serie: Farmer 100           
102, 102LS, 102LSA, 102S, 102SA, 103, 103LS, 103LSA, 103S, 103SA, 104LS, 104LSA, 104S, 104SA, 105, 105LS, 105LSA, 105S, 105SA, 106LS, 106LSA, 106S, 106SA, 108LS, 108LSA, 108S, 108SA,
Serie: Farmer 300           
303LS, 304LS, 304LSA, 305LS, 305LSA, 306LS, 306LSA, 307, 307C, 307LS, 307LSA, 308, 308C, 308LS, 308LSA, 309, 309C, 309LS, 309LSA, 310, 310LSA, 311, 311LSA, 312, 312LSA,
Serie: Favorit 600           
600LS, 610LS, 611LS, 612LSA, 614LSA, 615LSA,
Serie: GT Porte-outils           
F350GT, F360GTF, F360GTH, F370GT, F370GTA, F380GHA, F380GT, F380GTA, F380GTH, F390GTA

 

Distribuitor aditional Bosch 0521610000
680 Euro599 euro

DATE TEHNICE:


Presiune max. operare [bar]: 250
Presiune max. de retur [bar]: 50
Debit nominal  [l/min]: 120 P =>T
Suprapunere: pozitivă
Mediu Operare : Ulei hidraulic cf. DIN 51524
Vascozitate [mm
2/s]: 10…200
Temperatură o
perare [°C]: -20…+80
Moment  [Nm]: 30
Porturi: M22x1,5
Masa  [kg]: 6,331
Dimensions [mm]: 289 x 40 x 137

Aplicabilitate:
Tractoare Fendt seriile: 400, 500, 700, 800, 900
Deutz seria Agrotron: toate tipurile
Massey Ferguson seria: 7000
Case seriile CS
Claas 
Lindner                                                                                                                                         
McCormick seriile MC
New Holland 
Steyr seriile 9000
Doppstadt LTS-Trac 160
Landini Seria Legend 180 Top
JCB

Echivalență pentru urmatoarele componente:
Bosch 0521610000
Bosch 0521610001
Bosch 0521610003
Bosch 0521610004
Bosch 0521610005
Bosch 0521610007
Bosch 0521610008
Bosch 0521610010
Bosch 0521610011
Bosch 0521610012
Bosch 0521610015
Bosch 0521610016
Bosch 0521610017
Bosch 0521610019
Bosch 0521610027
Bosch 0521610046
Bosch 0521610048
Bosch 0521610059
Bosch 0521610068
Bosch 0521610071
Bosch 0521610086
Bosch 0521610087
Bosch 0521610092
Bosch 0521610096
Rexroth R917005614
Rexroth R917005615
Rexroth R917006941
Bosch  L70D2Q3-RH
Deutz 0 4418202.4
Deutz 2.3729.480.0

Schema Hidraulică 

Distribuitor echivalent Bosch 0521610025

Date tehnice:
Presiune Max. de lucru [bar]: 250
Presiune Max. de retur [bar]: 50
Debit nominal [l / min]: 120 P => T
Acoperire : pozitivă
Mediu de operare: Ulei hidraulic cf. DIN 51524
Viscozitatea [mm2 / s]: 10 … 200
Temperatura de funcționare [° C]: -20 … + 80
Cuplu [Nm]: 30
Porturi: Etanșare frontală 
Greutate [kg]: 5,72
Dimensiuni [mm]: 270 x 137 x 40

Scurtă descriere funcționare și schema hidraulica

Acest produs este un distribuitor cu patru poziții și poate fi utilizat pentru a acționa
cilindri de ridicare cu dublă acțiune, precum și cilindri cu simplu efect.
Porturile de alimentare A și B sunt închise etanș.                                                                                    Acest lucru permite, fie și în condiții de sarcina marita, o etanșeitate perfecta inpotriva scurgerilor de lichid.                                                                                                                                        Acest dispozitiv are un blocaj în poziția de ridicare . O limitare automată a dispozitivelor de ridicare este integrată.

APLICABILITATE 

Gama New Holland 
TM115 – Tractor – 11/99-6/02;                                                                                                              TM120 – Tractor – 6/02
TM125 – Tractor – 11/99-6/02;                                                                                                   
TM130 – Tractor – 06/02
TM135 – Tractor – 11/99-6/02; 
TM140 – Tractor – 6/02; 
TM150 – Tractor – 11/99-6/02;                                                                                                  TM155 – Tractor – 6/02
TM165 – Tractor – 11/99-6/02; 
TM175 – Tractor – 6/02;                                                                                                                        TM190 – Tractor – 6/02
T6.175

Tractoare Case 
MXM120 – Tracteur Case IH -6/02
MXM130 – Tracteur Case IH -6/02

MXM140 – Tracteur Case IH -6/02

MXM155 – Tracteur Case IH -6/02

MXM175 – Tracteur Case IH -6/02
 

Acumulator hidraulic volum 15 litri
Acumulator hidraulic produs de Epe Italiana, volum de ulei de 15 litri si o presiune maxima de lucru de 360 bar. Produsul este in stoc- o bucata.
990 euro + tva
Compresor actionat hidraulic
COMPRESOR actionat Hidraulic – Rezervor de aer: 50l cu manometru presiune, supapa de presiune si aerisitor; – Debit Max. aer: 14 m3/h la 7 bar; – Presiune Max. air : 10 bar; – Supapa de siguranta pe tanc c... citeşte mai departe
la cerere
Distribuitor actionat electric cu o sectiune si 3 pozitii
Distribuitor hidraulic actionat cu bobine electrice la 12/ 24 Vcc, ideal pentru implementarea in sisteme noi sau pentru modernizarea sistemelor existente.
170 euro + tva
Distribuitor hidraulic actionat mecanic
Distribuitorul hidraulic directional cu 3 pozitii actionat mecanic dirijeaza debitul intre pompa si consumator. Acest model are supapa de presiune reglabila integrata.
115 euro + tva
Distribuitor hidraulic Atos 4/3, DN6
Distribuitor hidraulic ATOS, 4/3, DN 6, 24 Vdc, 5, cod DHI 0718 23.  
115 Euro+tva
Distribuitor hidraulic pentru crapator de lemne
Distribuitor hidraulic cu maneta pentru instalatii de crapat lemne, actionate de cilindri cu dublu efect. Debit maxim 80 l/ min. Presiune maxima de lucru: 250 bar. Detenta reglabila la presiuni intre 70-140 bar. ... citeşte mai departe
167 euro+tva
Divizor de debit
Divizoare de debit grupa 0, 1, 2 – fara supapa. Imparte debitul de intrare in 2, 4, 6 pana la 8 debite egale. Debitul minim de intrare variaza intre 1-11 l/ min iar debitul maxim intre 6-41 l/min, in func... citeşte mai departe
449 Euro+tva
Generator hidraulic de curent
Generator hidraulic de energie electrica. Se cupleaza la o pompa hidraulica si este capabil sa genereze o putere de 7 kVA. Firma producatoare a acestui aparat este Fluitronics Germania. Pentru cotatie de pret contactati-ne ... citeşte mai departe
Hidromotor OMS 565
Hidromotor orbital cu o supapa integrata in axul de iesire. Debit per rotatie: 564.9 cmc; Debit maxim: 75 l/ min; Viteza maxima: 130 rot/ min; Presiune: 80 bar normala, 90 bar maxima.
670 euro + tva
Hidromotor orbital OMP200
Hidromotor de turatie joasa OMP200 de la M+S Hydraulics, pentru instalatii de foraj, statii betoane, sararite si alte utilaje. Disponibil si in alte configuratii, variante de debit, etc..... citeşte mai departe
245 euro + tva
Hidromotor orbital OMP40
Hidromotor de turatie joasa OMP40 pentru instalatii de foraj, statii betoane, sararite si alte utilaje. Disponibil si in alte configuratii, variante de debit, etc..   ... citeşte mai departe
195 euro + tva
Hidromotor orbital OMPQ50
Hidromotor de turatie joasa OMPQ50 de la M+S Hydraulics, pentru instalatii de foraj, statii betoane, sararite si alte utilaje. Disponibil si in alte configuratii, variante de debit, etc.. Flansa de prindere patrata cu patru gauri,... citeşte mai departe
305 euro + tva
Kit despicator lemne 10 tf
Kit pentru spargator de lemne cuprinzand componentele de actionare hidraulica, respectiv: Cilindru hidraulic cu dublu efect si flansa de prindere, cursa 1050 mm, forta de apasare 10 tone;... citeşte mai departe
799 euro+tva
Kit incarcare acumulatori hidraulici
Kit utilizat pentru incarcarea acumulatorilor cu gaz precum si pentru verificarea presiunii si ajustarea acesteia. Pentru realizarea incarcarii acumulatorilor, butelia de incarcare trebuie sa aiba o presiune mai mare decat presiun... citeşte mai departe
389 euro+tva
Manometru cu glicerina, atac radial 0-160 bar
Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-160 bar, 0-2300 psi. Conexiune G1/4”. Diametru 63 mm.
23 Euro + tva
Manometru cu glicerina, atac radial 0-250 bar
Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-250 bar, 0-3500 psi. Conexiune G1/4”. Diametru 63 mm.
23 Euro + tva
Manometru cu glicerina, atac radial 0-250 bar, diam. 100mm
Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-250 bar, 0-3500 psi, cl. 1,6. Conexiune G1/2”. Diametru 100 mm.
42 Euro + tva
Manometru cu glicerina, atac radial 0-315 bar
Manometru pentru masurarea presiunii in sistemele hidraulice, scala dubla 0-315 bar, 0-4500 psi. Conexiune G1/4”. Diametru 63 mm.
23 Euro + tva
Minicentralina hidraulica (grup hidraulic)
Grup hidraulic de actionare pentru aplicatii diferite. Caracteristici principale: – Motor electric curent continuu, P=~2 KW; – pompa hidraulica; – Rezervor ulei hidraulic; – Distribuitor actionat ele... citeşte mai departe
675 euro + tva
Modul de baza PVG 32 157B6200
Modul de baza cu compensare de presiune G1/2 Sauer Danfoss 157B6200 PVB
296 euro + tva
Motor hidraulic Sauer SMF 23/K
Hidromotor Sauer SMF 23/K, ax cu 21 caneluri, SAE 5000PSI. Produs NOU.... citeşte mai departe
1199 euro + tva
Pompa hidraulica cu pistoane si corp inclinat
Pompa cu pistoane axiale si corp inclinat, prindere de tip “ISO”, debit 45 cmc/rot. Produsul se afla in stoc, garantia acordata este de 12 luni.
644 euro + tva
Pompa hidraulica dubla
Pompa hidraulica dubla, 43+5 cc, pentru diferite aplicatii.
232 euro + tva
Pompa hidraulica Dynamatic C114L05696
Pompa hidraulica cu roti dintate noua pentru tractor CASE IH 3085. Produs de Dynamatic Limited UK.  
265 Euro+tva
Pompa hidraulica manuala
Pompa hidraulica actionata manual cu levier, cu simplu sau dublu efect, debite de 15 sau 25 cmc/ cursa. Produsul se livreaza cu rezervor de ulei metalic de 3 litri inclus in pret. ... citeşte mai departe
110 Euro+tva
Presostat reglabil
Presostat reglabil intre 5-200 bar. O rozeta reglabila permite ajustarea permanenta a presiunii de intrerupere a contactului electric.
97 euro + tva
Racitor ulei hidraulic pe baza de apa
Racitor de ulei hidraulic pe baza de apa. Gama de dimensiuni permite debite de ulei de la minim 20 l/ min pana la 500 l/ min. Este protejat extern cu o vopsea rezistenta la agenti corozivi si acizi. ... citeşte mai departe
395 euro + tva
Racitor ulei/aer aplicatii industriale 20-80lpm
Racitor de ulei pe baza de aer pentru aplicatii industriale, tensiunea de alimentare a motorului electric fiind de 220 sau 380 Vca. Debit intre 20-80 litri/ minut Putere motor:  62-76 W. Disponibil in varianta de... citeşte mai departe
539 Euro + tva
Racitor ulei/aer 10-40 lpm
Racitor de ulei pe baza de aer pentru aplicatii mobile, tensiunea de alimentare a motorului electric fiind de 12 sau 24 Vcc. Debit intre 10-40 litri Debit aer 400m3/h Disponibil in varianta de 12 sau 24 V
395 Euro + tva
Unitate mobila pentru filtrarea uleiului hidraulic
CARACTERISTICI TEHNICE  Debit filtrare 25 lpm  Putere 0,75 kw  Viteza 1450 rpm  Temperature operare -10; +40  Tipuri de fluid filtrate – ulei hidraulic, ulei motor, diesel  Ti... citeşte mai departe
Troliu forestier portabil
Kit cuprinzand troliu forestier portabil actionat de motor pe benzina, protectie si rucsac plastic pentru transport, scripete, 2 carabine de 25 kN, curea ancorare si 50 m franghie de 10 mm diametru. ... citeşte mai departe
1699 Euro+tva
Trusa cu manometru digital 0 - 600 bar
Trusa cuprinzand: Carcasa transport; Manometru digital 0 – 600 bar cu cadran rectangular, conexiune la fluidul de lucru prin furtunul inclus in kit. Acuratete: 0,3% vin valoarea finala. Clasa de protectie: I... citeşte mai departe
399 Euro+tva
Trusa verificare presiune in sistemele hidraulice
Trusa pentru verificarea presiunii in instalatiile hidraulice contine urmatoarele: 3x manometru analog scala dubla bar/psi, diametru 63mm 0-250; 0-400;0-600 bar 3 x furtun  1500 mm racord mama – racord m... citeşte mai departe
185 euro + tva
Ulei hidraulic H46 - 200l
Ulei hidraulic H46 la butoi de  200litri – numai 1400lei+tva
275 euro + tva
Distribuitor tractor Fendt Farmer 306
DISTRIBUITOR/ VALVA 139700730222, 69/7611-1, 03400109, 04344952   ... citeşte mai departe
949 Euro799 Euro
Distribuitor aditional Bosch 0521610000
DATE TEHNICE: Presiune max. operare [bar]: 250 Presiune max. de retur [bar]: 50 Debit... citeşte mai departe
680 Euro599 euro
Distribuitor echivalent Bosch 0521610025
Date tehnice: Presiune Max. de lucru [bar]: 250 Presiune Max. de retur [bar]: 50 Debit nominal [l / min]: 120 P => T Acoperire : pozitivă Mediu de operare: Ulei hidraulic cf. DIN 51524... citeşte mai departe

Preturile afisate in site sunt exprimate in euro si nu contin TVA.